Охорона праці. - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Охорона праці.
ЯськаДата: Субота, 10.08.2013, 23:55 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, шановні форумчани.
Навіть не знаю, куди звернутися за допомогою. Минулого року закінчила навчання і ось нарешті знайшла роботу - викладач з охорони праці в медичній галузі.
Але тут виникло декілька проблем. По-перше, я не зовсім медпрацівник, тобто з медициною знайома тільки дуже поверхнево. По-друге, курс складається із двох лекцій і 6 практик, але (!) практики тривають 3 години кожна. І ось тут найскладніше: керівництво вимагає, щоб практики були саме практиками, тобто на початку допускається 20-30 хвилин опитування матеріалу, тести та інше, і у кінці хвилин 20 - підсумки. Все, інший час потрібно щось виконувати практично, тобто руками. А ще й безпосередньо корисне для медпрацівника. І що тут робити, я не знаю! Вимірювати освітлення, шум, пил та інше - не варіант, це є окремою дисципліною. Із обладнання у нас нічого немає. Навіть підручників. Та й робочу програму пишу я сама.
Наближається початок року, а я у відчаї, хоч бери та звільняйся. Не знаю, чи доцільно було тут створювати таку тему, але хто не ризикує... Може хто чимось допоможе, буду дуже вдячна.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: